Befőttes üveg csavaros fémtetővel 480ml,Home Made

Ár
901 Ft

Elérhetőség:
Készleten
Szállítás:
1900 Ft

Termékleírás

Válaszd a minőséget! Ajándéknak is kitűnő. Kitchencraft Befőttes üveg csavaros fémtetővel 480ml,Home Made

További információk>>

↓ Több részlet... ↓

Információk

Befőttes üveg csavaros fémtetővel 480ml,Home Made vásárlása olcsón, 901 Ft-ért. Szállítás: 1900 Ft.

Márka: Kitchencraft

Kategória: Otthon & Kert, Konyha & Étkezés, Ételtárolás, Befőttesüvegek

Minőségi termékek széles választéka Befőttesüvegek kategóriában Kitchencraft márkától.

Hasonlók, mint Befőttes üveg csavaros fémtetővel 480ml,Home Made:

K.C.KCHMJARDECASTD Befőttes üveg csavaros fémtetővel 480ml,Home Made kép
Részletek

K.C.KCHMJARDECASTD Befőttes üveg csavaros fémtetővel 480ml,Home Made ...

Részletek

Pepita

Banquet Freia üvegtároló fémtetővel - 650 ml kép
Részletek

Esztétikus üveg tároló jól záródó fémtetővel. Űrtartalma: 650 ml. A konyhai tárolás elengedhetetlen kelléke ez a praktikus, jól záródó fedéllel rendelkező üveg tároló, mely a hosszabb frissentartást s...

Részletek

Pepita

K.C.KCTCSSETBUR Tea/Kávé/Cukortartó fémdobozszett, fémtetővel, 11... kép
Részletek

K.C.KCTCSSETBUR Tea/Kávé/Cukortartó fémdobozszett, fémtetővel, 11x11,5cm, 1L, Burgundi ...

Részletek

Pepita

TÁROLÓ ÜVEG 300ML "HOME MADE FOR YOU" FELIRATTAL kép
Részletek

Tároló üveg 300ml "home made for you" felirattal...

Részletek

Pepita

TÁROLÓ ÜVEG 200ML "HOME MADE FOR YOU" FELIRATTAL kép
Részletek

Tároló üveg 200ml "home made for you" felirattal...

Részletek

Pepita

TÁROLÓ ÜVEG 100ML "HOME MADE FOR YOU" FELIRATTAL kép
Részletek

Tároló üveg 100ml "home made for you" felirattal...

Részletek

Pepita

TÁROLÓ ÜVEG 500ML "HOME MADE FOR YOU" FELIRATTAL kép
Részletek

Tároló üveg 500ml "home made for you" felirattal...

Részletek

Pepita

Gin Home Made üveg kerámiadugóval, 500 ml - Kitchen Craft kép
Részletek

Házi készítésű gyümölcslé, limonádé vagy tojáslikőr? Az ínycsiklandozó finomságok tárolásához szükséged lesz egy elegáns megjelenésű üvegre. Ha szereted az ízléses színeket és a jópofa mintákat, akkor...

Részletek

Bonami

Tároló üveg műanyag csavaros tetővel Vintage Collection 1 l,  róz... kép
Részletek

Tároló üveg műanyag csavaros tetővel Vintage Collection 1 l.BPA mentes termék. Származási hely: Törökország...

Részletek

Pepita

Tároló üveg műanyag csavaros makaron tetővel Vintage Collection 1... kép
Részletek

Tároló üveg műanyag csavaros makaron tetővel Vintage Collection 1 l.BPA mentes termék. Származási hely: Törökország...

Részletek

Pepita

TÁROLÓ ÜVEG SZETT 3DB-OS CSAVAROS FEDŐVEL 0,5L, 0,75L, 1L 19,5X10... kép
Részletek

Tároló üveg szett 3db-os csavaros fedővel 0,5l, 0,75l, 1l 19,5x10x25,5cm...

Részletek

Pepita

Koziol TOM Befőttes üveg nyitó, kristálytiszta kép
Részletek

Nyitó Koziol TOM Befőttes üveg nyitó, kristálytiszta...

Részletek

Alza

Koziol TOM Befőttes üveg nyitó, átlátszó szürke kép
Részletek

Nyitó Koziol TOM Befőttes üveg nyitó, átlátszó szürke...

Részletek

Alza

Befőttes üveg tetővel Minimal 370ml kép
Részletek

Befőttes üveg arany színű tetővel minimal 370ml Mérete: Szélesség :70mm Magasság:115mm Szájméret : TO70...

Részletek

Pepita

Befőttes üveg tetővel Orcio 212ml kép
Részletek

Befőttes üveg csavaros tetővel 212ml Mérete: Szélesség: 65 mm Magasság: 85 mm Szájméret: TO63...

Részletek

Pepita

Befőttes üveg tetővel Orcio 106ml kép
Részletek

Befőttes üveg csavaros tetővel Orcio 106ml Mérete: Szélesség: 60 mm Magasság: 70 mm Szájméret: TO53 ...

Részletek

Pepita

Befőttes üveg tetővel 106ml kép
Részletek

Befőttes üveg fekete tetővel 106ml Mérete: Szélesség: 43 mm Magasság: 60 mm Szájméret: TO43...

Részletek

Pepita

Enger befőttes üveg nyitó kép
Részletek

Enger befőttes üveg nyitó. Két méretű üveg nyitására alkalmas 6.5 és 8.5 cm. ...

Részletek

Pepita

Befőttes üveg fekete tetővel 30ml kép
Részletek

Befőttes üveg csavaros fekete tetővel 30ml Mérete: Szélesség: 43 mm Magasság: 40 mm Szájméret: TO43 ...

Részletek

Pepita

Még ezek is érdekelhetnek:

MASON'S befőttes üveg 220 ml kép
Részletek

Anyag: Üveg, Fém lemez Méret: Ø 8,8 cm, Magasság 8,5 cm, Űrtartalom: 220 ml Kiegészítő információ: A fedél nem mosható mosogatógépben.   Szorosan tart: A dekoratív MASON'S befőttes üvegekben a lekváro...

Részletek

Pepita

Befőttes üveg fekete tetővel Orcio 314ml kép
Részletek

Befőttes üveg fekete tetővel Orcio 314ml Űrtartalom 314 ml Szín színtelen Száj típus TO 63 Magasság 101 mm Súly 180 g...

Részletek

Pepita

Befőttes üveg 4250ml kép
Részletek

Befőttes üveg 4250ml ...

Részletek

Pepita

Befőttes üveg horgolt ruhában kép
Részletek

100% pamutfonalból horgolt "ruha" A " ruha" 7 cm magas és 9 cm átmérőjű üvegre készült. Üveggel együtt adom! Hangulatos konyhadísz de száraz fűszereket is lehet benne tartani....

Részletek

Pepita

Befőttes üveg fermentáláshoz és erjesztéshez - 5 liter kép
Részletek

Veled is volt már, hogy vacsorára vastagon megkented a Nagymama lekvárjával a kenyeret és jóízűen elmajszoltad? Te is oda vagy a hagyományos, házias ízekért? Akkor itt az ideje, hogy próbára tedd képe...

Részletek

Pepita

Befőttes üveg fermentáláshoz és erjesztéshez - 9 liter kép
Részletek

Veled is volt már, hogy vacsorára vastagon megkented a Nagymama lekvárjával a kenyeret és jóízűen elmajszoltad? Te is oda vagy a hagyományos, házias ízekért? Akkor itt az ideje, hogy próbára tedd képe...

Részletek

Pepita

Befőttes üveg tetővel Minimal 314ml kép
Részletek

Befőttes üveg fekete tetővel 314ml minimál Átmérő 70mm Magasság 100mm ...

Részletek

Pepita

Tescoma DELLA CASA csatos befőttes üveg, 1000 ml kép
Részletek

TESCOMA DELLA CASA csatos befőttes üveg, 1000 ml Kiválóan alkalmas zöldségek, gyümölcsök, lekvárok, pesto, gombák stb. valamint pástétomok, hús, húskeverékek és zsíros élelmiszerek befőzésére és el...

Részletek

Pepita

TESCOMA DELLA CASA befőttes üveg tömítés 100 ml, 6db kép
Részletek

Pót tömítés a DELLA CASA 100 ml-es befőttes üveghez.&nbspA masszív csatoknak és a minőségi tömítésnek köszönhetően az üvegekben lévő vákuum sokkal tovább megmarad, a befőzött ételek akár 3-6 évig is m...

Részletek

Pepita

Befőttes üveg takaró szett, 6 db-os, 16 cm átmérőjű kép
Részletek

Piros kockás mintás retró, befőttesüveg tető takaró. Régies és egyben divatos is, hiszen nagymama lekvárainak hangulatát idézi elő minden háztartásban. A hagyományos csavaros tetőre könnyen felhelyezh...

Részletek

Pepita

Hasonló kategóriák, mint Befőttesüvegek: